O nás

Společnost KGI s.r.o. byla založena v roce 2014 s cílem stát se významným prodejcem korejského ženšenu na českém trhu. Věříme, že díky široké nabídce těch nejkvalitnějších produktů v kombinaci s bezkonkurenčními cenami se nám to brzy podaří.

Našeho partnera jsme v Jižní Koreji hledali téměř rok a myslíme, že se naše úsilí vyplatilo. Firma Ginlac se zabývá zpracováním ženšenu již více než 20 let a v Jižní Koreji patří mezi významné výrobce se širokou nabídkou produktů, které nesou znak kvality Korea INSAM. Tento znak mohou využívat jen ti korejští výrobci, kteří zpracovávají pouze zaručeně pravý korejský ženšen ( Panax Ginseng ) od certifikovaných pěstitelů a při zpracování kořene dodržují přísné výrobní postupy a normy.
Zakladatel a prezident firmy, pan Kim Sung Bok, klade důraz zejména na kvalitu a zpracovává pouze prvotřídní ženšen od prověřených pěstitelů z ekologického zemědělství. Laboratoře firmy Ginlac včetně výrobních zařízení mateřské továrny KUAN Idustrial Co.Ltd jsou vybaveny nejmodernějšími přístroji, které zaručují dodržení těch nejvyšších standardů zpracování. Státní zdravotní ústav udělil firmě Ginlac certifikát kvality a zároveň všechny výrobky nesou pečeť asociace Health Functional Food, což je známka nejvyšší kvality pro potravinové doplňky na jihokorejském trhu.

GINLAC logo

Své produkty vyváží firma Ginlac do USA, Kanday, Japonska, Honkg Kongu, Singapuru, některých států Jižní Ameriky, Číny, Ruska, Německa, Švýcarska, na Nový Zéland a nyní, díky společnosti KGI s.r.o., i do České republiky. Všechny výrobky samozřejmě splňují veškeré předpisy EU a České republiky pro zavedení na trh.

Dalším důvodem, proč jsme vybrali právě Ginlac, je skutečnost, že se zabývá vývojem nových technologií a je držitelem několika patentů. Tím nejdůležitějším je patent na fermentaci extraktu červeného ženšenu. Díky této unikátní technologii je náš organismus schopen přijmout maximální množství ginsenosidů (aktivních látek), které jinak lidské tělo částečně vyloučí bez využití.

Jako první v České republice Vám rádi nabídneme ženšenové výrobky obohacené o fermentovaný extrakt.

Věříme, že až naše produkty vyzkoušíte, budete maximálně spokojeni.